אתרים

אתרי אינטרנט בטכנולוגיה המתקדמת ביותר שיש

צוות הפרילנסרים של הופה, כבר השיקו מאות אתרים בתחומים שונים ויודעים להתאים ולייצר לכם את האתר המושלם!
כזה שמותאם לצרכים שלכם!

רוצים גמישות מקסימלית ובעלות אמיתית על האתר שלכם?

עמוד ממוקד שמעביר את כל שהלקוח שלכם צריך לדעת

שדרוג או העתקת האתר הקיים שלכם מכל מערכת​

כל מה שאתם צריכים לאתר שלכם מחכה לכם כאן​

צוות הפרילנסרים של הופה, כבר השיקו מאות אתרים בתחומים שונים ויודעים להתאים ולייצר לכם את האתר המושלם! כזה שמותאם לצרכים שלכם!

סוגי אתרים

אתר מיני סייט – עיצוב ללא עלות בעלות איחסון בלבד.
אתר תדמית – המספר ומציג את העסק, את בעל העסק ומספר על השירותים השונים בעסק.
אתר קטלוגי – להצגת מוצרים ושירותים.
אתר חנות – להצגת ומכירת מוצרים
אתר חנויות מורכבות – הצגת ומכירת מוצרים של ריבוי משתמשים ומשווקים עם הרשאות.

בנוסף שירות אקספרס ייחודי – אתם מספקים לנו את כל התוכן במרוכז פעם אחת ואנחנו מקימים לכם אתר תוך 5 ימי עסקים עד 7 עמודים.

כשיש לכם אתר משלכם, עם גישה מלאה ביכולת לשנות תמונות, לערוך תכנים, להוסיף, לשנות, לעדכן אותו לפי הצרכים שלכם, אתר שמותאם אליכם לסוג השירותים ותחום ההתמחות שלכם, שמעביר את המסרים שלכם נכון, בעיצוב עדכני ומושך אתם יכולים להיות רגועים.

הטכנולוגיה שלנו - ההצלחה שלכם

שירותי בניית אתרים במערכת המתקדמת ביותר שיש בשוק, עם מערכת מנצחת המאפשרת לשפר את איכות השירות לעסקים קטנים ובינוניים ומאפשרת לכם בעלי עסק לשפר את איכות השירות, לתת מענה מהיר, להגדיל את המכירות ולחסוך המון זמן וכסף, מעניין? אז כמה דברים על הטכנולוגיה המתקדמת ביותר שיש.

אתרים מותאמים לכל פורמט

עם העידן המשתנה מיום ליום, עם עוד ועוד מכשירי טלפונים חדשים, טבלטים למנהם, הצורך באתר מותאם לפייסבוק ועוד….אנו כאן מציעים לכם את הטכנולוגיה הטובה ביותר שיש, המאפשרת לך לשפר את איכות השירות בהתקשרות יעילה יותר מול הלקוח ולתת מענה הכי מהיר שאפשר שילוב של אתר טוב עם מענה מהיר ומעכב אחרי התנהלות הלקוח לאורך כל הדרך, מאפשר לך להשיג את המתחרים שלך בכמה צעדים קדימה.