טופס אפיון אתר / אפליקציה

מילוי אפיון לבניית אתר (אינו מחייב)

כולל בדיקת התאמה להמרת האתר לאפליקציה בחינם

איזה כיף שאתם כאן, אנחנו ממש מתרגשים, אתם צעד אחד לפני האתר שלכם או שדרוג האתר הישן שלכם, חשוב מאוד שתעברו על הצ'ק ליסט  לוודא שאתם מוכנים לענות על השאלון.

למה חשוב לנו שתמלאו את השאלון?
זה  יעשה לכם סדר בראש ותתחילו לדמיין איך האתר שלכם יראה, לנו זה יחסוך המון זמן מיותר של שאלות ובקשת הפרטים, כל המידע שצריך כדי לבנות לכם אתר, במקום אחד.
מכאן זה עובר למתכנתים שיכולים לשער זמן עבודה כולל בדיקות נראות האתר בכל המסכים והפורמטים הקיימים, אחרי שבדקנו שהטפסי צור קשר מגיעים ליעד וכל הלחצנים עובדים כמו שצריך.
כאשר האפיון מלא, קל לנו לראות את התמונה המלאה, המתכנת יודע מה הוא צריך כדי לבצע את העבודה, המעצב כבר מבין את כיוון הנראות של האתר ואנחנו יכולים לסיים לכם את האתר תוך 5 ימי עסקים, מרגע מילוי הטופס, וקבלת אישור מצב המתכנת / מעצב שיש לנו הכל ואפשר להתחיל?

קבצים
את הקבצים ניתן לשתף עם המייל שלנו info@hooppa.co.il אנא וודאו שהתמונות והלוגו באיכות גבוהה, לא צילום מסך או תמונה שעברה בוואטסאפ.
לוגו באיכות וגם כקובץ פתוח (ניתן לבקש ממעצב הלוגו).

תכנים
חשוב מאוד שיהיה  אודות, כמה מילים על השירותים או מוצרים  שאתם מציעים, יעזור לנו להבין איך לעצב  ואיך לחלק את מבנה העמוד.
* חשוב שהתכנים יגיעו בקובץ וורד / doc  וניתן יהיה להעתיק את התוכן,  לא תמונה או צילום של מסך.

 

אז אתם מוכנים?
אנא מלאו את כל השאלות, אם חסר לכם מידע שצריך, ניתן לדלג על השאלה.

* אתם מעוניינים באתר חנות? לאחר מילוי הטופס, צרו קשר עם חברת האשראי והתחילו איתם תהליך של רכישת און ליין, התהליך ארוך, וחשוב שזה יהיה מוכן עם העלאת האתר לאוויר.

* אנו מתחילים אחרי שיש לנו את כל החומר, הלקוח מילא אפיון והמתכנת מאשר שיש הכל, לפני זה אנחנו לא מתחילים.