אודותינו

דמיינו בית למומחים בשיווק דיגיטלי, המאגד תחתיו בעלי מקצוע מתחומים מגוונים הרלוונטיים לעולם השיווק. בית מקצועי אשר פועל בשיתוף פעולה מתמיד ורואה בו ערך מרכזי להצלחה ביצירת פתרונות שיווקיים יצירתיים בעולם המדיה והדיגיטל. בית שמטרתו מתן שירות אישי, מקיף ומסור לצרכי הלקוח בהתאם לציפיותיו ורצונותיו. מהיום, לא צריך לדמיין יותר – Hooppa כבר כאן!
הופה פתרונות טכנולוגיים – בית מומחים בשיווק דיגיטלי, כולל צוות מקצועי המורכב ממספר פרילנסרים בעלי ניסיון של עשרות שנים בשיווק דיגיטלי לעסקים, מיתוג ופרסום עסקי. מה שהתחיל כשיתוף פעולה חד פעמי ונקודתי בין מספר מומחים בשיווק, אט אט הפך לבית מקצועי של מומחים בתחום, שעבודתו מבוססת על שיתוף פעולה יום יומי ותמיכה הדדית בין אנשי הצוות, על מנת להבטיח מענה מקיף ומיטבי לצרכי הלקוח. מודל חדשני זה בעולם השיווק והפרסום, מאפשר לנו ליצור קשת פתרונות רחבה ויצירתית יותר של שיווק דיגיטלי וזו מסייעת לנו להתאים את המומחה הנכון ביותר לכל לקוח, תוך מתן דגש לתחום העסק של הלקוח, ציפיותיו וצרכיו הייחודיים.
בין השירותים שאנו מציעים ניתן לכלול קידום אתרים אורגני וממומן, קידום ברשתות החברתיות, עיצוב גרפי לאתרים, ניהול אתרי אינטרנט, שחזור אתרים ישנים, העתקת אתרים מקודמים, עיצוב ובניית אתרי אינטרנט ועוד. כל זאת, תוך הבטחת שירות אישי, זמינות ומענה מהיר לאורך שעות היום. כמו כן, אצלנו התשלום נעשה בהתאם לשלבי ההתקדמות בעבודה ובהתאם לשירותים המתומחרים מראש במחירון המפורסם באתר, תוך עבודה עם הטכנולוגיות המתקדמות ביותר.
אז אם אתם תוהים כיצד להרחיב את האחיזה של העסק שלכם במרחב הדיגיטלי, פנו אלינו לקבלת שירות מסור וקשוב מידי צוות מומחים מקצועי שיהיה אמון על בניית אסטרטגיה שיווקית המותאמת לעסק שלכם.

רוצים גם כרטיס ביקור דיגיטלי משלכם ?

הכניסו פרטים כאן ונחזור אליכם