שיווק באינטרנט

עולם שלם של אפשרויות חשיפה ללקוח הפוטנציאל

הופה מקדמת אתכם בכל פלטפורמה שתבחרו כדי שאף לקוח לא יפספס אתכם.

צריכים קמפיין? פרסומת? תחזוקת עמודי פייסבוק? כתיבת תוכן? עיצוב מושך?
אנחנו דואגים לכם לכל המעטפת שהעסק שלכם צריך.
לא בטוחים איזו פלטפורמה הכי מתאימה לעסק שלכם?
יועצי הקידום שלנו ישמחו לעזור.

קידום ממומן מאפשר חשיפה מיידית לקהל יעד רלוונטי​

כתיבת תכנים באנגלית ובעברית לשם בניית קישורים ל-SEO​

קידום ממומן מאפשר חשיפה מיידית לקהל יעד רלוונטי

קידום אורגני מאפשר חשיפה מיידית לקהל יעד רלוונטי

מה החשיבות בלהיות להיות קיים ברשת?

אז מה זה שיווק באינטרנט?
שיווק באינטרנט זה למעשה שם מאוד כללי לעולם ענקי שמתפתח יותר ויותר לאורך השנים ומתעסק בחשיפה במדיה – המטרה הגדולה בעצם היא לקבל הכרה ולהבין איך לחשוף אלינו יותר ויותר גולשים, לקוחות, אנשים מקבוצות שרלוונטיות לנו כמקדמי מוצר, אתר, עסק ואיך להסב את תשומת הלב שלהם דווקא אלינו מבין כולם, שיתעניינו בנו ויצרכו את המוצרים שלנו, יתנו לנו פידבקים, ימליצו עלינו, יצרכו את התכנים שלנו וכדומה.
אני אתן כמה דגשים בנושא שיווק באינטרנט, ואפרט את סוגי החשיפות במדיה.

קידום אורגני (SEO)
קידום אורגני הינו קידום שמתבצע לרוב מתוך טקסטים ומאמרים שנכתבים הוא משולב תגיות קידום שרלוונטיות לעסק שלכם וכן משוב תוכן עם ערך שמעביר את המסרים הנכונים כדי שהלקוח יתחבר אליכם ויבין את הערך והפיתרון שאתם יודעים לספק לו ולמה כדאי לו לקחת דווקא את השירותים והמוצרים שלכם.

הקידום האורגני מופיע בתוצאות החיפוש בגוגל אחרי המודעות הממומנות, בעבר הרחוק בתחילת דרכי (משהו כמו 2006) היה מאוד קל ללקוח להרגיש את עבודת הקידום שנעשתה כי אחרי כמה שבועות מסגירת העיסקה ותחילת הקידום האורגני, הלקוח כבר ראה עלייה משמעותית בפניות הטלפוניות שלו. היום, העולם הזה השתנה לצערינו, אבל במקביל נפתחו כמה ערוצים שונים ונוספים של הגדלת החשיפה בעולם האינטרנט.
בעבר יכולנו להשקיע רק בקידום אורגני ולראות תוצאות, היום זה חייב להיות חלק מעוד פעולות שיווקיות דרך פלטפורמות וקמפיינים אחרים כי קידום אורגני פחות ופחות יעיל כיום לבד מאחר ויש ערוצים אחרים שתופסים את תשומת ליבו של הגולש.

קידום ממומן
מתבצע ע”י קידום מודעה, סרטון, עמוד נחיתה מבוססי אסטרטגיה שמאפשרים קבלת חשיפה ע”י קהל יעד ספציפי אליו אתם מכוונים כדי לחשוף ולקדם אתכם ואת העסק שלכם.

קידום זה לעומת הקידום האורגני מצריך תשלום.
הוא יכול להתבצע באופן עצמאי או ע”י מנהל קמפיין.

קידום ממומן בגוגל יעיל, מיידי, אפקטיבי, אבל חשוב מאוד שהקידום ינוהל נכון ע"י מנהל הקמפיין – רצוי לקבל ליווי של איש מקצוע מוכח בניהול קמפיינים ולבחור במישהו מקצועי שינהל עבורך את הקמפיין, כי כל טעות קטנה בהגדרות עלולה לגרום להפסדים ועלויות מיותרות, לכן מומלץ לא לנסות לבד ללא סיוע של איש מקצוע

קידום ברשתות החברתיות
פעם זה היה רק פייסבוק, היום הרשתות החברתיות גדלו ויש לנו אינסטגרם, טוויטר טיק טוק ועוד… גם כאן יש, קידום אורגני וממומן המאפשרים להגדיל את כמות העוקבים או הלייקים ע"י העלאת פוסטים שיגרמו לכך שיותר אנשים יתעניינו, הרשתות החברתיות הפכו לעולם בפני עצמו, אנו מציעים שירות זה הן דרך ממומן ותקציב של קליקים והן דרך קידום אורגני של עלייה איטית אך בטוחה בכמות הנחשפים לעמוד שלך או לקבוצה.

קידום ממומן ברשתות חברתיות
קידום שמתבצע לרוב ע”י בחירת מודעה, סרטון, הפניה לעמוד נחיתה לקבלת חשיפה ולידים המותאמים לעסק פשוט דרך הרשתות החברתיות – פייסבוק, אינטרגרם וכדומה על מנת להגדיל חשיפה בקרב קהל היעד.
שירות זה כרוך בתשלום לצורך קידום הקמפיין במערכות הרשתות החברתיות.
שירות זה מאפשר הגדלת חשיפה, חסיכת זמן ועלויות פר קליק, בעיקר כשהוא מנוהל נכון, מומלץ לקחת מנהל קמפיין ממוקצע ולבסס אסטרטגיה מתאימה לעסק על מנת לייצר משפך שיווקי מותאם לעסק.